O nas

O tym, że człowiek uczy się przez całe życie, wiadomo od dawna. Jednak w życiu wielu z nas przychodzi taki moment, iż zasób i jakość zgromadzonej wiedzy uprawnia do dzielenia się nią z innymi. Tak właśnie jest w naszym przypadku.

Program szkoleniowy Managera Projektów Sportowych, realizowany w ramach działalności szkoleniowej V4Sport EDU, jest odpowiedzią na zapotrzebowanie wzmacniania umiejętności i kompetencji kadr działających w sporcie lub tych, dla których praca w tym obszarze stanowi esencję zawodowego życia. Wierzymy, że razem z Wami osiągniemy cel zwiększenia aktywności fizycznej wśród obywateli.

Wieloletnie doświadczenia szkoleniowe osób związanych z Fundacją V4Sport i troska o przyszłość polskiego sportu leżą u podstaw koncepcji edukacyjnej, którą wcielamy w życie. Setki godzin spędzonych na salach wykładowych, setki przeszkolonych beneficjentów i chęć jeszcze szerszego przekazywania wiedzy dają nam oręż, który zamierzamy wykorzystać dla efektywnego przygotowywania ludzi działających w strukturach sportowych — zarówno tych ze szczebla lokalnego, których projekty dopiero nabierają wartości, jak i tych, którzy w sporcie już są, a brakuje im narzędzi do wykonania kolejnego kroku w przód.

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń pozwoliło nam również wybrać optymalną formułę projektu, łączącą naukę przez internet ze spotkaniami w rzeczywistości.

Zrealizowane przez nas dotychczas projekty szkoleniowe, związane z umiejętnością strategicznego myślenia, zarządzaniem projektami, działalnością wolontariacką oraz szeroko pojętym marketingiem sportowym, kończyły się tym, co z naszego punktu widzenia jest najbardziej pożądane: satysfakcją uczestników. Nasze szkolenia „otwierały oczy”, dawały impuls i inspirację do działania. Były drogowskazem i początkiem wielu karier w obszarze sportu. To dla nas niesamowita motywacja, aby każdy beneficjent MPS otrzymał wiedzę, dzięki której będzie mógł efektywnie wyznaczać nowe ścieżki rozwoju dla siebie i swoich organizacji.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /mps/part/db.php:5 Stack trace: #0 /mps/part/coaches-aside.php(1): include() #1 /mps/part/aside-right.php(13): include('/mps/part/coach...') #2 /mps/o-nas.php(30): include('/mps/part/aside...') #3 {main} thrown in /mps/part/db.php on line 5