Nagrody

awards

Innowacyjność szkolenia Manager Projektów Sportowych to nie tylko sposób i zakres przekazywanej wiedzy, ale również możliwość wygrania wartościowych nagród! Tak, nagród – nie przejęzyczyliśmy się. Zakładamy, iż każdy z naszych uczestników skończy szkolenie z bardzo praktyczną i wartościową wiedzą, ale tych najbardziej pracowitych chcemy wyróżnić dodatkowo. Po raz pierwszy w historii, beneficjenci szkolenia mogą zdobyć niezwykłe wyróżnienia, które z pewnością przyczynią się do rozwoju kariery zawodowej.

Czy kończąc udział w innych, wcześniejszych szkoleniach, zdarzało się Wam odczuwać pustkę? Było, minęło? Nasze analizy wskazują, iż taka sytuacja zdarza się bardzo często. Abstrahując od satysfakcji z poziomu szkolenia i wartości merytorycznej, końcowy uścisk dłoni organizatorów oznacza zwykle ostateczne pożegnanie.

V4Sport EDU zmienia ten trend. Wyróżnimy najbardziej ambitnych i pracowitych. Tych, dla których udział w projekcie jest perspektywą na lepsze jutro, i którzy podchodzą do swoich zadań i obowiązków z sercem. Ukończenie szkolenia MPS może oznaczać początek wspaniałej przygody i współpracy!

Co proponujemy?

Specjalny system punktacji pozwoli nam zidentyfikować najbardziej pracowitych, sumiennych, kreatywnych i zaangażowanych uczestników. Dzięki temu stworzymy ranking 10 najlepszych uczestników, a najlepsi będą mieli pierwszeństwo wyboru poniższych nagród:

 1. Wizyta studyjna w organizacji SESC w Sao Paulo w Brazylii

  SESC czyli Social Service of Commerce to organizacja pracująca na rzecz dobrobytu społecznego i poprawy jakości życia m.in. poprzez ułatwianie rozwoju fizycznego mieszkańców Brazylii. Posiada 32 oddziały w Sao Paulo, z czego większość to centra sportowe i kulturalne. Każdego dnia oddziały SESC odwiedzają setki tysięcy ludzi. Organizacja realizuje również w Brazylii kampanię Move Brasil, której celem jest rozruszanie jak największej liczby mieszkańców z kraju kawy.

  Dwóch naszych najlepszych uczestników wyjedzie na 10-dniową wizytę studyjną w okresie III - IV kwartału 2016 r. (szczegóły zostaną podane do 30.04.2016 r.), podczas której poznają zasady pracy tej organizacji i zaliczą przygodę życia na innym kontynencie. W trakcie wizyty studyjnej odwiedzą mnóstwo ciekawych miejsc i wezmą udział w szkoleniach odsłaniających kulisy:

  1. Programu popularyzacji aktywności fizycznej dedykowanego brazylijskim dzieciom, młodzieży oraz seniorom

  2. Projektu kreacji talentów i budowania wartości jednego z najbardziej sportowo rozwiniętych krajów na świecie

  3. Konceptu realizacji efektywnych kampanii społecznych w obszarze aktywności

  4. I wielu, wielu innych interesujących programów, czeka na nich także sportowa niespodzianka.

 2. Kurs wakacyjny w Akademii Ollerup w Danii

  JJeden z naszych absolwentów otrzyma możliwość 4-miesięcznego kursu wakacyjnego w akademii wychowania fizycznego Ollerup w Danii, do której uczęszczają studenci z całego świata. Będzie to wielka przygoda, w której trakcie nie zabraknie zajęć sportowych, nauki zarządzania projektami, zadań rozwijających wyobraźnię i kreatywność oraz możliwości zawarcia przyjaźni i zdobycia kontaktów na całe życie! Akademia stawia na integrację i współpracę międzynarodową w duchu sportu i aktywności. Absolwent, który zdecyduje się na tę nagrodę, musi mieć od 18 do 30 lat. Kurs wakacyjny rozpoczyna się w połowie sierpnia 2016 r. i będzie trwał do połowy grudnia 2016 r. Jeżeli już teraz chcecie zobaczyć jak wyglądają zajęcia i obiekty w Ollerup Adacemy, zajrzyjcie tutaj

 3. Wyjazd na Move Congress 2016*

  To coroczne 3-dniowe spotkanie organizowane przez Partnera naszej organizacji – ISCA (International Sports and Culture Association). Kongres odwiedzają najważniejsze postaci ze świata sportu, promotorzy ruchu i aktywności oraz przedstawiciele małych i dużych organizacji sportowych z ponad 40 krajów.

  Taki wyjazd to możliwość nawiązania interesujących kontaktów oraz udziału w serii inspirujących wykładów i paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów, poszukujących również świeżego i kreatywnego spojrzenia.

  W poprzednich latach kongres odbywał się we Frankfurcie, Rzymie, Sao Paulo, Paryżu i Kopenhadze. Do wyjazdu zakwalifikujemy dwóch uczestników.

* W sytuacji kiedy Move Congress zostanie przeniesiony na 2017 r., organizator zapewni udział w innej konferencji tematycznej o charakterze międzynarodowym, organizowanej poza granicami Polski w 2016 r.


W ramach trzech powyższych nagród, Organizator zapewnia przelot z Warszawy tam i z powrotem, noclegi na miejscu, przejazdy lokalne, wyżywienie, udział w programie oraz ubezpieczenie NNW. Koszt dojazdu do/z Warszawy z miejsca zamieszkania oraz kieszonkowe pokrywa uczestnik.

 1. Staż w Fundacji V4Sport

  V4Sport to dynamicznie rozwijająca się organizacja, promująca aktywność fizyczną i posiadająca rozległą siatkę międzynarodowych partnerstw i kontaktów. W ramach swoich kompetencji posiada m.in. działalność PR-ową, eventową, społeczną oraz wolontariacką. Jeśli zechcesz rozwijać swoje umiejętności w jednej z tych dziedzin, otrzymasz taką praktyczną możliwość. Codzienna projektowa praca pozwoli na nabycie doświadczenia i rozwój kompetencji.

  Możliwość odbycia stażu otrzyma czterech uczestników. Termin oraz okres stażu do indywidualnego uzgodnienia.

 2. Refundacja kosztów szkolenia

  Nagrodą za zaangażowanie będzie także możliwość refundacji szkolenia. Jeśli z jakichś przyczyn najlepsi nie wybiorą wyjazdu do Brazylii mogą zdecydować się na 100% refundację kosztów.

Jak widać warto zapisywać się na szkolenie, być aktywnym i po sportowemu – starać się o jak najlepszy rezultat, który zagwarantuje nagrodę.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /mps/part/db.php:5 Stack trace: #0 /mps/part/coaches-aside.php(1): include() #1 /mps/part/aside-right.php(13): include('/mps/part/coach...') #2 /mps/nagrody.php(66): include('/mps/part/aside...') #3 {main} thrown in /mps/part/db.php on line 5