Szkolenia

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ


Szkolenie Manager Projektów Sportowych to szkolenie w sporcie inne niż wszystkie. Jeśli z jakichś powodów nie byliście usatysfakcjonowani dotychczasowymi kursami w obszarze sportu, w których uczestniczyliście, zaangażowanie w nasz program na pewno zmieni Waszą optykę.

Doświadczona kadra szkoleniowa – krajowi i międzynarodowi eksperci, ludzie sukcesu – przekaże Wam praktyczną wiedzę potrzebną do tego, by zmieniać sport na lepsze. By czerpać z rynku fundusze dla swojej organizacji i na wynagrodzenia dla członków zespołu. By korzystać z narzędzi, które wykorzystuje świat, i umieć zaadaptować je na potrzeby swoich lokalnych projektów. Budować markę tych projektów i systematycznie rosnąć. Istnieje bardzo dużo nieodkrytych przez Was kanałów pozyskiwania pieniędzy z rynku, o których opowiemy w trakcie całego szkolenia.

Program MPS został wnikliwie opracowany i przeanalizowany pod kątem zaspokajania Waszych potrzeb szkoleniowych. Nic nie dzieje się od razu. Będziemy stopniowo przechodzić przez kolejne etapy wtajemniczenia, pozyskując wiedzę na poziomach: Junior, Senior i Ekspert. Każda godzina z nami pozwoli Wam czerpać unikalną wiedzę, rozwijać ją, dzielić się opiniami z wykładowcami i innymi uczestnikami.

Dzięki MPS poznacie ciekawych ludzi. Zbliżycie się do sportu przez duże S. Cykliczne, rzeczywiste spotkania pozwolą Wam utrwalać kontakty i przyjaźnie oraz uruchamiać swoją kreatywność. Nowoczesna technologia ułatwi dostęp do materiałów i zarządzania czasem przy zaliczaniu kolejnych etapów szkolenia.

Wisienką na torcie jest możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Inwestycja w siebie – rozwój personalnych kompetencji - dzięki MPS przybiera nowy wymiar. Edukacja w naszym programie to możliwość zwycięstwa również na poziomie niematerialnym. Wyjazdy i szkolenia w międzynarodowych organizacjach, szansa na obserwację projektów od środka – to coś, czego nie można kupić.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /mps/part/db.php:5 Stack trace: #0 /mps/part/courses-list.php(1): include() #1 /mps/kursy.php(30): include('/mps/part/cours...') #2 {main} thrown in /mps/part/db.php on line 5