Inauguracja

Inauguracja

Chyba każdy sympatyk sportu widział się kiedyś oczyma wyobraźni wybiegającego na murawę stadionu, wypełnionego głośnymi kibicami i świecącego blaskiem jupiterów. Szkolenie MPS nie zrealizuje tych dziecięcych marzeń, ale pozwoli poczuć klimat szatni przed ważnymi zawodami oraz wpływ dobrej odprawy motywacyjnej na poziom naszego zaangażowania. A wszystko to w magicznym dla polskiego sportu miejscu – na PGE Narodowym.

Manager Projektów Sportowych to szkolenia w sporcie inne niż wszystkie. Ten motyw nasi uczestnicy odczuwać będą przez cały, półroczny cykl kursu i po jego zakończeniu. Pierwszym etapem będzie inauguracja projektu, na której spotkamy się wszyscy: Wy – drodzy beneficjenci oraz nasza kadra szkoleniowa i organizatorzy.

Zależy nam, abyśmy obok webinariów i systematycznej realizacji zadań szkoleniowych przez internet, spotykali się w rzeczywistości, aby poznawać się lepiej, wymieniać poglądy, nawiązywać kontakty. Pierwszą okazją będzie oficjalna inauguracja MPS, która odbędzie się w dniach:

16-17 stycznia 2016 r. (sobota, niedziela) na PGE Narodowym i w jednym z hoteli w centrum Warszawy.

O wszystkich szczegółach operacyjnych (dokładny program, godziny, warunki) będziemy informowali na bieżąco. Na razie pragniemy uchylić Wam rąbka tajemnicy. Rąbka, bo na wszystkich, którzy zdecydują się na udział w MPS, podczas inauguracji czekają nie lada atrakcje, ale… no właśnie. Chcemy, aby była to niespodzianka.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /mps/part/db.php:5 Stack trace: #0 /mps/part/coaches-aside.php(1): include() #1 /mps/part/aside-right.php(13): include('/mps/part/coach...') #2 /mps/inauguracja.php(28): include('/mps/part/aside...') #3 {main} thrown in /mps/part/db.php on line 5