Gala

gala

Najbardziej zależy na tym, aby merytoryczna wiedza, nabywana podczas szkoleń, pozwalała uczestnikom MPS realnie zmieniać na lepsze organizację polskiego sportu. Wszystko pozostałe jest tylko dodatkiem... Choć niewątpliwie miłym. W końcu promocja, certyfikat, uścisk dłoni to zawsze przyjemne chwile w życiu studenta. Doświadczycie ich podczas uroczystej gali, będącej ponowną okazją dla uczestników do spotkania się i porozmawiania z prowadzącymi.

Po raz kolejny spotkamy się we wspólnym gronie, ale bogatsi o nową wiedzę, doświadczenia i znajomości. Jesteśmy przekonani, że te pół roku pozwoli nam zobaczyć innych uczestników. Naładowanych wiedzą i energią, zaopatrzonych w narzędzia, dzięki którym będą profesjonalizować swoje organizacje.

Koniec projektu nie oznacza końca naszej współpracy na różnym szczeblu. Pragniemy wokół MPS budować społeczność, wymieniać się opiniami i doświadczeniami oraz wzajemnie inspirować w przyszłości poprzez angażowanie Was osobiście i/lub Waszych organizacji do realizacji wspólnych projektów, do których często brakuje nam Partnerów.

Gala, podsumowująca 1.edycję MPS odbędzie się 25 czerwca w Warszawie. W jej trakcie uczestnicy otrzymają końcowe certyfikaty, sygnowane przez głównych prowadzących zajęcia. Będzie to duży benefit, potwierdzający ukończenie szkolenia i stanowiący wartość dodaną w ewentualnych rozmowach z przyszłymi pracodawcami.

Podczas gali oficjalnie wręczymy nagrody – vouchery na wyjazd do Brazylii, na MoveCongress i wiele innych.

O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /mps/part/db.php:5 Stack trace: #0 /mps/part/coaches-aside.php(1): include() #1 /mps/part/aside-right.php(13): include('/mps/part/coach...') #2 /mps/gala.php(29): include('/mps/part/aside...') #3 {main} thrown in /mps/part/db.php on line 5