FAQ

Informacje ogólne

MPS (Manager Projektów Sportowych) to szkolenie, którego zakres merytoryczny przekazuje uczestnikom niezbędne informacje i narzędzia, dotyczące praktycznej wiedzy na temat usprawniania działalności organizacji sportowych, realizowanych projektów, sposobów pozyskiwania funduszy na bieżącą działalność. Pełna tematyka szkoleń dostępna jest na witrynie www.mps.v4sport.eu w zakładce szkolenia.

Organizatorem szkolenia jest Fundacja V4Sport, działająca pod marką edukacyjną V4Sport EDU.

Minimalny wiek uczestnika to ukończone 18 lat w dniu inauguracji czyli 16.01.2016 r. Górna granica wieku nie istnieje.

Tak, jest to możliwe. Szkolenie MPS może być formą prezentu dla bliskiej osoby lub być dofinansowane przez pracodawcę, sponsora lub członka rodziny w ramach rozwoju kompetencji zawodowych. W takim wypadku płatnik w momencie uiszczania opłaty, zawiera w tytule przelewu personalia osoby dla której wykupił szkolenie.

Nie, w szkoleniu mogą wziąć udział zarówno Ci, którzy już teraz działają w sporcie, ale też Ci którzy chcieliby swoją przyszłość zawodową związać ze sportem.

Dla wszystkich zainteresowanych udziałem w szkoleniu dedykowana jest specjalna linia telefoniczna tel. 792221199 lub adres mail: mps@v4sport.eu

MPS jest w założeniu projektem długofalowym. Uruchomienie kolejnych edycji związane jest z zebraniem minimalnej grupy chętnych do uczestnictwa.

Tak, jest to możliwe. Proszę o wybranie opcji „Chcę otrzymać FV” przy dokonywaniu płatności oraz podać dane na kogo ma zostać wystawiona.

Tak. Przewidujemy możliwość płatności w 2 ratach.

Informacje techniczne

Wymagany jest dostęp do szerokopasmowego łącza internetowego o szybkości transmisji minimum do/od komputera Uczestnika 1024/256 kb/s. Uczestnik musi we własnym zakresie zadbać o to, aby w trakcie szkolenia jego łącze internetowe nie było obciążone przez aplikacje innych użytkowników.

Każdy uczestnik szkolenia MPS uzyska dostęp do swojego profilu inauguracji zaplanowanej na 16-17.01.2016. Poinformujemy go o tym w osobnym mailu . Warunkiem uzyskania dostępu jest wcześniejsze uiszczenie opłaty.

Tak, jest to możliwe. Wystarczy użyć swojego personalnego loginu i hasła do zalogowania.

Tak. Webinaria ze spikerami zagranicznymi będą moderowane i tłumaczone na bieżąco przez współprowadzącego z Polski. Większość wykładów zagranicznych nadamy w formie materiałów video z napisami.

Skuteczne korzystanie ze szkolenia jest możliwe za wykorzystaniem laptopa, tabletu bądź komputera stacjonarnego.

Głośniki/słuchawki, mikrofon oraz przeglądarkę internetową. Korzystanie ze wszystkich aplikacji może być uzależnione od instalacji dodatkowego oprogramowania typu Java, Java Script oraz Flas oraz akceptacji plików cookies.

Informacje o szkoleniu

Webinaria odbywać się będą w każdą środę od godz. 19:00 od 21:00. Szczegółowy harmonogram będzie aktualizowany na bieżąco na stronie internetowej.

W trakcie każdej sesji szkoleniowej odbywać się będą dwa webinaria tematyczne (po 45 minut) oraz sesja pytań i odpowiedzi do wykładowców. Całość zamknie się w 120 minutach. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikowania kolejności zajęć lub zmiany bloku tematycznego na wypadek nagłej niedyspozycji prowadzącego lub z przyczyn niezależnych. O takiej sytuacji uczestnik zostanie poinformowany niezwłocznie za pośrednictwem swojego profilu.

Tak. W każdym webinarium będzie brać udział maksimum 10-osobowa grupa uczestników. Zapisy na wizytę na poszczególnych webinariach odbywać się będą na minimum 10 dni przed rozpoczęciem danego webinarium. Warunkiem jest punktualny przyjazd do studia w Warszawie. Organizator nie zwraca kosztów dojazdu.

Tak. Wszystkie materiały umieszczane będą w bibliotece on-line, do której dostęp otrzymają wszyscy uczestnicy.

Ze względu na ochronę praw autorskich, nie ma możliwości udostępniania materiałów w otwartych kanałach internetowych, włączając zamknięte, osobiste kanały w mediach społecznościowych. Materiały są dedykowane do użytku prywatnego w celu personalnego rozwoju zawodowego.

Tak, uczestnicy mogą posługiwać się takimi materiałami z zaznaczeniem pochodzenia źródła oraz wskazaniem autora.

Tak, warunkiem odblokowania udziału w kolejnym poziomie będzie zaliczenie testu wiedzy, przygotowanego na bazie pytań zamkniętych ze wszystkich wiadomości, dotyczących danego poziomu.

Całość szkolenia potrwa ok. 6 miesięcy. 1.edycja (od stycznia do czerwca 2016 r.). Poszczególne poziomy potrwają ok. 2 miesięcy. Szczegółowy harmonogram już wkrótce znajdzie się na stronie internetowej projektu.

Opis wszystkich narzędzi znajduje się na stronie www.mps.v4sport.eu w zakładce „Jak to wygląda w praktyce.

Nie. Niektóre przedmioty będą realizowane przy mniejszej ilości dostępnych narzędzi. Informacja o tym fakcie zostanie zamieszczona odpowiednio wcześniej przed rozpoczęciem każdego z webinariów.

Nie wymagamy znajomości j. angielskiego. Wszystkie materiały dostarczone przez partnerów zagranicznych (video bądź materiały drukowane) zostaną przetłumaczone na j.polski.

Osoby, które wygrają wizytę studyjną w Brazylii wybiorą się tam z naszym koordynatorem, który w razie takiej potrzeby będzie także tłumaczył.

Osoba wygrana, która będzie chciała skorzystać z możliwości wyjazdu na kurs do Danii powinna posługiwać się komunikatywnym angielskim.

Niemniej jednak zachęcamy wszystkich do podnoszenia także swoich kompetencji językowych.

Informacje o inauguracji

Przyjazd na inaugurację należy potwierdzić najpóźniej do dnia 6.01.2016 r. na adres mail: mps@v4sport.eu.

Organizator nie zapewnia zwrotu dojazdów i noclegów. Sugerujemy zatem aby jak najszybciej zarezerwować sobie nocleg. Można np. skorzystać z oferty: http://www.accorhotels.com/pl/hotel-6401-ibis-budget-warszawa-centrum/index.shtml. Organizator nie pośredniczy ws. organizacji noclegów.

Tak. Lunch w dn. 16.01 (sobota) oraz przerwa kawowa, a w dn. 17.01 - napoje oraz zestawy lunchowe.

Tak. Planujemy aby w spotkaniu wzięła udział cała krajowa kadra szkoleniowa i aby podczas inauguracji odbyły się pierwsze zajęcia motywacyjne i inauguracyjne.

Tak. Będzie wśród zaproszonych gości i przeprowadzi wykład motywacyjny.

Informacje o certyfikatach i nagrodach

Nagrody zostaną przyznane 10 najbardziej aktywnym i zaangażowanym uczestnikom szkolenia na podstawie punktów zbieranych w jego trakcie za zaliczanie poszczególnych aktywności. Po zakończeniu MPS wytypowana zostanie najlepsza dziesiątka uczestników. O pierwszeństwie w wyborze nagród decydować będzie najwyższe miejsce w rankingu.

O możliwej liczbie punktów do zdobycia za konkretne zadania, uczestnicy będą każdorazowo informowani przed ich wykonaniem.

Tak. Pakiet startowy otrzyma każdy uczestnik w trakcie inauguracji. Jeśli obecność na inauguracji będzie niemożliwa, otrzyma go pocztą na wskazany adres.

Nie. Całą potrzebą dokumentację, potrzebną do wyjazdów uzyskuje na własną rękę wybrany uczestnik. Organizator pokrywa koszty dojazdów, noclegów i wyżywienia o czym informujemy w zakładce Nagrody na stronie głównej.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /mps/part/db.php:5 Stack trace: #0 /mps/part/coaches-aside.php(1): include() #1 /mps/part/aside-right.php(13): include('/mps/part/coach...') #2 /mps/faq.php(420): include('/mps/part/aside...') #3 {main} thrown in /mps/part/db.php on line 5