Biblioteka

library

Wszyscy uczestnicy szkolenia otrzymają nieograniczony dostęp do specjalnie zaprojektowanej biblioteki online, która będzie dostępna po zalogowaniu się do swojego panelu/profilu.

Biblioteka online to miejsce, w którym będziemy systematycznie, wraz z postępem zajęć, zamieszczać nasze publikacje i materiały szkoleniowe, w formie prezentacji, e-booków, materiałów wideo oraz linków do dobrych praktyk krajowych i zagranicznych. Będziecie mogli wrócić do nich w każdym momencie. W bibliotece znajdziecie również wzory ofert sponsoringowych, umów, wniosków o dofinansowanie projektów z obszaru sportu, pism ws. uzyskania patronatów medialnych, umów barterowych, wniosków o zgłoszenie zbiórki publicznej oraz najbardziej aktualne wyniki badań tak bardzo potrzebne do dobrego uzasadnienia wniosków o dofinansowanie z krajowych środków publicznych, czy też ze środków UE.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_connect() in /mps/part/db.php:5 Stack trace: #0 /mps/part/coaches-aside.php(1): include() #1 /mps/part/aside-right.php(13): include('/mps/part/coach...') #2 /mps/biblioteka.php(25): include('/mps/part/aside...') #3 {main} thrown in /mps/part/db.php on line 5